Atnaujinamas planinių sveikatos priežiūros paslaugų teikimas

Atnaujinamas planinių sveikatos priežiūros paslaugų teikimas

INFORMUOJAME, KAD VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS KAIŠIADORIŲ PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRE NUO 2020 M. GEGUŽĖS 11 D. ATNAUJINAMAS PLANINIŲ AMBULATORINIŲ ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TEIKIMAS.

VISOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS BUS TEIKIAMOS PAGAL PATVIRTINTĄ PLANĄ SUDERINTĄ SU NACIONALINIU VISUOMENĖS SVEIKATOS CENTRU PRIE SAM KAUNO DEPARTAMENTO.

PRAŠOME PACIENTŲ SAUGOTI SAVE IR KITUS BEI LAIKYTIS PRIVALOMŲ REKOMENDACIJŲ.

Prioritetas teikiamas nuotolinėms paslaugoms (vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, gydytojo specialisto, slaugytojo konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui). Tiesioginis kontaktas su pacientu bus tik tuomet, kai paslaugos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu.

Planinės odontologų paslaugos pradedamos teikti nuo gegužės 18 d.

REGISTRACIJA:

Skambinkite į registratūrą ir registruokitės nuotolinei šeimos gydytojo konsultacijai.

Jeigu nuotolinės konsultacijos metu šeimos gydytojas ar slaugytojasnusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su šeimos gydytoju konsultacija, tada pats gydytojas arba slaugytojas Jus užregistruos vizitui.

SVARBU:

  • Karščiuojantys daugiau kaip 37°C pacientai į įstaigos patalpas neįleidžiami. Pacientams nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų.
  • Į įstaigą atvykti likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo), būtinai su apsaugine veido kauke.
  • Laukdami patekimo į įstaigą ir jos viduje vienas nuo kito laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.
  • Įėjus Jums bus pamatuojama temperatūra.
  • Įėjus ir išėjus iš įstaigos būtina dezinfekuoti rankas.

PACIENTŲ APTARNAVIMO IR PLANINIŲ AMBULATORINIŲ ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ETAPINIO ATNAUJINIMO IR TEIKIMO VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS KAIŠIADORIŲ PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRE TVARKA

Dėkojame už supratimą ir linkime išlikti sveikiems bei saugiems.