DĖL MOBILAUS PUNKTO DARBO ORGANIZAVIMO

DĖL MOBILAUS PUNKTO DARBO ORGANIZAVIMO

DĖMESIO !

MOBILUS PUNKTAS NUO 2021.04.06 DIRBS KASDIEN !

TEPINĖLIAI PGR TESTAMS BUS IMAMI KASDIEN NUO 9.00 IKI 11.00.

PGR TESTAI IMAMI TURINTIEMS SIMPTOMŲ, TURĖJUSIEMS KONTAKTĄ SU SERGANČIU, ATVYKUSIEMS IŠ UŽSIENIO.

PGR TESTAI IMAMI IR PRIEŠ OPERACIJAS, PLANINĮ GYDYMĄ (ĮSKAITANT DIENOS CHIRURGIJĄ), VYKSTANTIEMS REABILITACIJAI IKI STACIONARIZAVIMO LIKUS NE DAUGIAU KAIP 72 VAL. TOKIAIS ATVEJAIS PGR TESTUI REGISTRUOJA ŠEIMOS GYDYTOJAS PER MP KOORDINATORIŲ.

PGR TESTAS PARODO AR ŠIUO METU ASMUO SERGA COVID-19 (APTINKAMA GENETINĖ SARS-CoV -2 VIRUSO INFORMACIJA).

ASMENYS, TURINTYS SIMPTOMŲ IR TURĖJĘ KONTAKTĄ, ATVYKĘ Į MP  PRIVALO LAIKYTIS ATSARGUMO PRIEMONIŲ, Į MP ATVYKTI TIK TRANSPORTU, SU KAUKE.

PRIVALOMI PROFILAKTINAI TESTAI

GREITIEJI ANTIGENŲ TESTAI IMAMI KASDIEN NUO 11.00 IKI 13.00. ŠIE TESTAI VERTINAMI PO 15-30 MIN. JIE PARODO AR ASMUO SERGA  COVID-19 (APTINKAMAS TAM TIKRAS RARS-Co-2 ANTIGENŲ KIEKIS). RADUS TEIGIAMĄ PATARTINA ATLIKTI PGR. Jei asmeniui po teigiamo antigeno testo atliekamas patvirtinamasis PGR tyrimas (užtikrinant, kad ėminio paėmimas atliekamas per 24 val. nuo antigeno testo rezultato gavimo), gavus neigiamą PGR tyrimo atsakymą izoliacija nutraukiama tiek tyrimą atlikusiam asmeniui, tiek sąlytį su juo turėjusiems asmenims.

GREITIEJI SEROLOGINIAI ANTIKŪNŲ TESTAI IMAMI IR ATLIEKAMI  KASDIEN  NUO 14.00 IKI 16.00.

ŠIS TESTAS, PRADEDANT PROFILAKTINĮ PERIODINĮ PATIKRINIMĄ, ATLIEKAMAS PIRMAUSIAI, NES JIS NUSTATO BUVUSIĄ COVID-19 LIGĄ.

RADUS IG G ANTIKŪNŲ NEREIKIA TESTUOTIS GREITAISIAIS ANTIGENO TESTAIS  60 DIENŲ.

RADUS IG M ANTIKŪNUS GALIMA ĮTARTI  AKTYVIĄ COVID-19 LIGĄ, TAČIAU BŪTINA TAI PATIKRINTI ATLIKUS GREITĄJĮ ANTIGENO TESTĄ ARBA PGR.

ASMENYS, PERIODINIAM PROFILAKTINIAM TESTAVIMUI, Į MOBILŲ PUNKTĄ GALI ATVYKTI IR PĖŠČIOMIS.

REGISTRUOTIS TELEFONU 1808, INTERNETU 1808.LT arba per e. bankininkystę (E.PASLAUGOS).

P.S. Į Karštąją liniją telefonu 1808 nuolat kreipiasi didelis skaičius žmonių, dėl linijos užimtumo gali būti sunku prisiskambinti. Dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis greitą ir patogią registraciją elektroniniu būdu pildant elektroninę registracijos formą adresu https://selfreg.myhybridlab.com.

Pažymėtina, kad registruojantis internetu būtina turėti galimybę prisijungti prie savo el. bankininkystės paslaugų, kad sistema galėtų saugiai patvirtinti jūsų tapatybę. Taip pat registruojantis bus prašoma nurodyti savo darbovietės juridinio asmens kodą, jei dirbama įmonėje.

REGISTRUOTIS TELEFONU 1808, INTERNETU 1808.LT arba per e. bankininkystę (E.PASLAUGOS). MP KOORDINATORĖ DANUTĖ PAVILIONIENĖ        tel. Nr.865665065