Savanoriai teiks konsultacijas telefonu smurtą patiriantiems kaišiadoriškiams

Savanoriai teiks konsultacijas telefonu smurtą patiriantiems kaišiadoriškiams

Nacionalinės savanoriškos gelbėjimo tarnybos “Voluntarius LT” savanoriai yra pasirengę teikti konsultacijas anoniminiu telefonu, telefono numeris +370 682 68809, Kaišiadorių miesto bendruomenės nariams, kurie patiria smurtą artimoje aplinkoje, susiduria su patyčiomis darbe ar mokyklos suole, serga priklausomybės ligomis ar jaučiasi vieniši.

Nesvarbu, kad tai ryšys telefonu – mūsų savanoriai, pagal jūsų pageidavimą yra pasirengę ir individualiam pokalbiui ar susitikimui. Svarbu, kad tokie pokalbiai būtų prasmingi, kad atsirastų abipusis supratimas, pasitikėjimas. Suprantame, kad tam reikia laiko ir, svarbiausia, vieningo požiūrio į rūpimas temas, gebėjimo priimti kito nuomonę be pykčio, nuoskaudos ar prieštaravimo. To buvo siekiama per mokymus projekte “Gelbstinti bendruomenė – gyva bendruomenė”, kuriuose stengėmės mokytis dar labiau suprasti kitus, šalia esančius.

Tikimės, kad jauni, vyresnio amžiaus žmonės, patiriantys vienokią ar kitokią krizę gyvenime, drąsiai kreipsis į mus. Nepamiršime ir senolių, kurie jaučia didžiulę vienatvę, nes vienišam svarbu išsikalbėti, pasijausti reikalingu ir savarankišku.

Anoniminis telefonas veiks visą parą. Pabandykite, kam tikrai sunku, ar nematote išeities. Ieškokime sprendimų kartu!

“Voluntarius LT” savanoriai